Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
O násRM Natural Oils s.r.o

RM Natural Oils s.r.o. je společností, která se zaměřuje na vysocekvalitní produkty z oblasti rostlinných lisovaných olejů za studena a esenciálních olejů. Celosvětově vybírá na malých rodinných farmách ty nejlepší ingredience pro výrobu originálních produktů. Ve společnosti působí skupina profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti z oblasti výroby olejových parfémů a přírodních výrobků pro mysl a tělo. Výhradně čerpá ze staré orientální medicíny a starých egyptských receptur. Poskytujeme: 

  • Top kvalitu
  • 100% natural ingredience
  • Originalitu
  • Osobní přístup a servis
  • Tvoříme i na zakázku pro odborníky a veřejnost
  • Garance vrácení peněz
MU

Vše pod vedením zkušené objevovatelky staronových receptur, milovnice přírody a celostního přístupu k životu.

Mgr. Monika Urban Samasery

Monika je odborník s velkou praxí. Aktivně spolupracuje s předními odborníky v oblasti celostní medicíny. Je členkou soukromé praxe funkční medicíny, kde se aktivně podílí na výzkumech, jak ovlivňují vůně a lisované oleje detoxikaci organismu. Poskytuje osobní konzultační praxi. Propojuje funkčně psychoterapii s detoxikací rostlinnými a esenciálními oleji - tím se napojuje na systém vycházející z Epigenetiky. 

Zaměřuje se na studium starých orientálních spisů. V současné době působí v egypských laboratořích.  V jejím zahraničním týmu jsou přední odborníci a znalci z oblastí parfumerářství a práce s rostlinnými oleji. Je autorkou řady přírodních směsí a také připravila první homeopatickou vonnou svíčku za českém a slovenském trhu.

Samostatně vydala terapeutické karty Tajemství epigenu. Vede semináře, workshopy, vyučuje, publikuje, přednáší. Je držitelkou registrované značky systému Epigen Terapie. Založila vzdělávací - Epigen centrum.