O nás

Naše společnost

RM Natural Oils s.r.o. je společností, která se zaměřuje na vysocekvalitní produkty z oblasti rostlinných lisovaných olejů za studena a esenciálních olejů. Celosvětově vybírá na malých rodinných farmách ty nejlepší ingredience pro výrobu originálních produktů. Ve společnosti působí skupina profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti z oblasti výroby olejových parfémů a přírodních výrobků pro mysl a tělo. Výhradně čerpá ze staré orientální medicíny a starých egyptských receptur. Poskytujeme: 

  • Top kvalitu
  • 100% natural ingredience
  • Originalitu
  • Osobní přístup a servis
  • Tvoříme i na zakázku pro odborníky a veřejnost
  • Garance vrácení peněz

Vše pod vedením zkušené objevovatelky staronových receptur, milovnice přírody a celostního přístupu k životu.

MU

Bc. Monika Urbanová

Monika je odborník s velkou praxí. Aktivně spolupracuje s předními odborníky v oblasti celostní medicíny. Je členkou soukromé praxe funkční medicíny, kde se aktivně podílí na výzkumech, jak ovlivňují vůně a lisované oleje detoxikaci organismu. Poskytuje osobní konzultační praxi. Propojuje funkčně psychoterapii s detoxikací rostlinnými a esenciálními oleji - tím se napojuje na systém vycházející z Epigenetiky. 

Zaměřuje se na studium starých orientálních spisů. V současné době působí v egypských laboratořích.  V jejím zahraničním týmu jsou přední odborníci a znalci z oblastí parfumerářství a práce s rostlinnými oleji. Je autorkou řady přírodních směsí a také připravila první homeopatickou vonnou svíčku za českém a slovenském trhu.

Samostatně vydala terapeutické karty Tajemství epigenu. Vede semináře, workshopy, vyučuje, publikuje, přednáší. Je držitelkou registrované značky systému Epigen Terapie. Založila vzdělávací - Epigen centrum.

Reference

Jan Šel, masér: 

 Monika je pro mě učitelem a velkou inspirací. Za 13 let co masíruji jsem nepotkal většího odborníka než je Monika. Je profesionál ve svém oboru. Olejíčky , které vyrábí jsou ty nejkvalitnější jaké jsem měl kdy v ruce a používal. Když s nimi masíruji vidím, jak lidem dělají dobře a pomáhají jim velmi rychle uvolnit svaly a cítit se skvěle také psychicky. Její produkty jsou rozhodně nejkvalitnější oleje nejen u nás ale i široko daleko. Je to radost s nima masírovat. Olejíčky doslova mění lidi před očima a uzdravují. Věřím, že je to právě díky jejím zkušenostem, když oleje připravuje a míchá. Dává do nich své mnohaleté know how a léčitelské zkušenosti. V tom je jejich síla. Rozhodně tyto produkty doporučuji všem! V dnešní době něco podobného jen tak nenajdete.

Blanka Malá, terapeutka 

Moni, děkuji Ti, že jsi mou průvodkyní, učitelkou i kouzelnicí s oleji. Pravidelným používáním Tvých olejů začíná přibývat okamžiků, kdy opět po letech dýchám nosem a cítím vůně. Děkuji.

Dáša Mnichová: 

Moničko, přeji Vám krásný večer

Děkuji za zajímavé fraktálové karty - jsou úžasné. Miluji karty, proto jsem si je i objednala a předčily mé očekávání!

A protože vím, že vždy přijde to, co člověk řeší někde v hloubi (ať se jedná o nějakou informaci, nebo člověka, kam se obrátit ) - takže jsem si vytáhla první kartu a zasmála jsem se - ANO JE TO TAK ! až pak jsem projela obrázkem všechny karty a jak říkáš, že si má člověk vytáhnout třeba tu co se mu nelíbí - na rovinu nádherné jsou všechny J.

Opravdu tleskám nad barvami, propojením.... Takže se těším, co mi přinesou a kam se vydám :)

Děkuji

Jana Uždilová, masérka:

"Máš boží věci a já jsem ráda, že se to dostane k více lidem," říká Jana Uždilová, masérka a dodává: "ten Rukolový olej je super... mé vlasy jsou krásné, po prvním použití a jak budou vypadat po delší době. Děkuji."