• -133,00 Kč

Harém - exkluzivní masážní směs

598,00 Kč
465,00 Kč Sleva 133,00 Kč
S DPH

Exkluzivní masážní směs HARÉM, vychází z prastaré receptury věhlasného orientálního lékaře Avicennyho. Je inspirací pro ženy, které touží modelovat své tělo a poprsí. Kombinací oleje pískavice, levandule, ambry dochází při pravidelném použití k viditelným efektům na těle. S touto směsí každá žena objeví své pravé ženství. 

Objem: 50 ml 

Expirace: 3/2021

Země původu: Egypt

Dovozce: RM Natural Oils 

Počet
Skladem

Směs inspirovaná dávno vyzkoušenými postupy z orientu a vědomostmi věhlasných arabských lékařů. Je zaměřena na modelaci těla a poprsí. Obsahuje bio oleje za studena lisované a maceráty z bylin. Vytváří tím jedinečnou kompozici pro péči o tělo. 

Olej z pískavice je vyzkoušeným historickým prostředkem, který byl využíván v bájných Harémech. Ženy zde směs používaly pro modelování svého těla a péči o prsa. Pískavice jemně pečuje o náš organismus, ženské hormony, trávení, upravuje přirozené vnější a vnitřní prostředí. Levandule, která je součástí této směsi přináší uklidnění a péči o pokožku. Ambra zase dodává pleti příjemný a zdravý vzhled. 

Aplikujte směs každý den jemnou masáží partií, které si přejete modelovat. Je možné směs využít ve dvojici (pískavice je známá svými afrodiziakálními účinky).

Veškeré ingredience jsou ve vysoké kvalitě a zpracovány na farmách v Egyptě. Jedná se o autorskou ruční výrobu. Pro zachování kvality jsou směsi míchány v malém množství, tak aby byly vždy čerstvé.

Po otevření spotřebujte do 4 měsíců. Uchovávejte v chladu a temnu. 

Mohlo by vás také zajímat