Ztišení - olejový parfém 10ml

560,00 Kč
S DPH
  • Vůně parfému Ztišení a jeho záměr jsou koncipovány pro náročné období, kdy přichází mnoho vnějších stresových situací, které odvádí od našeho vnitřního ztišení a harmonie.

  • Redukuje vnější stres a přispívá k rovnováze. Lehká citrusová vůně okamžitě osvěží vaši mysl i ducha. Když o vůni hovoří sama Monika, říká: "Vytvořila jsem vůni, která pomáhá v nelehké době odbourávat vnější stres, který nás odvádí od našeho vnitřního klidu. Svými tóny bystří smysly, ale zklidňuje vnější napětí."

Počet
Skladem

Bohatá, šťavnatá vůně s osobním příběhem autorky. Hořký citrón, zelená limeta, máta a cedrové dřevo, jasmín tvoří v papyrovém oleji kompozici, kterou Monika Urbanová nazvala: "Meditací pod košatým stromem." Představte si sebe v zahradě plné ovoce, vůní a klidu, kde jste sami sebou a zároveň vnímáte šťavnatost a hojnost svého života, taková je vůně ztišení. Skrze tuto vůni můžete pobývat v této zahradě každý den.

Vůně pochází z dílny autorů RM, kde vznikají originální vůně inspirované mistrovstvím orientálních parfémů. Vůně jsou jedinečné a originální. Autoři se netají tím, že vůně jsou jejich vášní. Všechny tyto vůně jsou připravovány z přírodních ingrediencí na olejové bázi. Ve vůni je vtisknut záměr harmonie a souladu.

Parametry

Objem
10 ml
Materiály
sklo

Mohlo by vás také zajímat