• -21%

Ztišení - olejový parfém

560,00 Kč
442,00 Kč Sleva 21%
S DPH

Olejový parfém Ztišení je podzimní novinkou z řady Molekulární aromaterapie. Jeho vůně a záměr jsou koncipovány pro náročné období, kdy přichází mnoho vnějších stresových situací, které odvádí od našeho vnitřního ztišení a harmonie. Redukuje vnější stres a přispívá k rovnováze. Použíti: jako parfém denního užití, meditace. Jen pro vnější užití. 

Množství: 10 ml

Země původu: Egypt

Z dílny: RM

Reference: 

"Moni, ten je úžasný. Ani ne hodinu působí a ten můj pocit zahlcení, chaosu a nestíhání je mnohem menší. Děkuji." - Jana Hanžlová, účetní

Počet
Skladem

Bohatá, šťavnatá vůně s osobním příběhem autorky. Hořký citrón, zelená limeta, máta a cedrové dřevo, jasmín  tvoří v papyrovém oleji kompozici, kterou Monika Urbanová nazvala: "Meditací pod košatým stromem." Když o vůni hovoří říká: "Vytvořila jsem vůni, která pomáhá v nelehké době odbourávat vnější stres, který nás odvádí od našeho vnitřního klidu. Svými tóny bystří smysly, ale zklidňuje vnější napětí." Představte si sebe v zahradě plné ovoce, vůní a klidu, kde jste sami sebou a zároveň vnímáte šťavnatost a hojnost svého života, taková je vůně ztišení. Skrze tuto vůni můžete pobývat v této zahradě každý den. 

Vůně pochází z dílny autorů RM, kde vznikají originální vůně inspirované mistrovstvím orientálních parfemérů. Vůně jsou jedinečné a originální. Autoři se netají tím, že vůně jsou jejich vášní. Všechny tyto vůně jsou připravovány z přírodních ingrediencí  na olejové bázi. 

Ve vůni je vtisknut záměr harmonie a souladu. 

Mohlo by vás také zajímat