• -250,00 Kč

Tekuté probiotikum BIO-LIVE - GOLD

1 450,00 Kč
1 200,00 Kč Sleva 250,00 Kč
S DPH

BIO-LIVE je jedinečná směs živých aktivních prospěšných mikrobů, výtažků z ovoce, bylin a minerálů, fermetovaných po dobu 28 dní. BIO- LIVE je tekuté probiotikum na vodní bázi, což zaručuje, že není rozpoznáno jako jídlo a nespouští trávení při průchodu žaludkem. BIO-LIVE se vaří na úroveň kyselosti žaludku (3,2 pH), takže prospěšné bakterie dosáhnou střeva živé. 

BIO-LIVE obsahuje: 

* 15 kmenů přátelských bakterií

* V každé 15 ml dávce miliardy prospěšných mikrobů

* Unikátní receptura fermentovaná s více než 50 bylinkami, výtažky z ovoce a minerály

* Doplněk stravy a zásobárna minerální podpory

Počet
Skladem

 

BIO-LIVE GOLD

Držitel trojnásobné ceny v britské soutěži Beauty Shortlist Award. Tato oceněná supersměs se vaří se sladem a obsahuje životně důležité vitamíny a minerály, jako je železo, vápník, hořčík, vitamin B6 a selen. 

Klíčové ingredience jsou kurkuma, moringa, houby SHITAKE.

BIO- LIVE obsahuje 15 živých aktivních kultur

bacillus subtilis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium infantis, bifidobacterium longum, lactobacillus acidophilus, lactobacillus bulgaricus, lactobacillus casei, lactobacillus fermentum, lacobacilus plantarum, lactobacilus rhamnosus, lactococcus lactis, saccharomyces boulardii, saccharomyces cervisiae a streptococcus thermophilus. 

1 lahev = měsíční dávka

Užívání: 

Nalačno polévková lžíce z lahvičky. Využívat celé množství lahvičky. Uchovávat při pokojové teplotě v temnu. Nedávat do lednice. Živé kultury následně hibernují. 

Množství: 475 ml

*bez lepku * bez laktózy * bez GMO *bez cukru *vegan