• -25%

Tekuté probiotikum Život v Lahvi IMUN

1 480,00 Kč
1 110,00 Kč Sleva 25%
S DPH

ŽIVOT V LAHVI

 

TEKUTÁ FERMENTOVANÁ PROBIOTIKA S 15 KMENY VYSOCE KVALITNÍCH PŘÁTELSKÝCH BAKTERIÍ

bacillus subtilis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium infantis, bifidobacterium longum, lactobacillus acidophilus, lactobacillus bulgaricus, lactobacillus casei, lactobacillus fermentum, lactobacillus plantarum, lactobacillus rhamnosus, lactococcus lactis, saccharomyces boulardii, saccharomyces cerevisiae a streptococcus thermophilus

* 15 kmenů přátelských bakterií

* V každé 15 ml dávce miliardy prospěšných mikrobů

* Unikátní receptura fermentovaná s více než 50 bylinkami, výtažky z ovoce a minerály

* Doplněk stravy a zásobárna minerální podpory

 Obsah: 475 ml

Dávka: 1 měsíc

Počet
Skladem

ŽIVOT V LAHVI IMUN

Tato supersměs vařená se sladem je určena pro optimální stav střevního mikrobiomu a správnou funkci imunitního systému. Obsahuje 15 rodin aktivních živých kultur, životně důležité vitamíny a minerály jako je železo, vápník, hořčík, vitamin B6 a selen.

 

KLÍČOVÉ INGREDIENCE:

kurkuma, moringa, houby SHIITAKE, 15 rodin aktivních kultur, více než 50 bylin a výtažků z ovoce a minerálů

bacillus subtilis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium infantis, bifidobacterium longum, lactobacillus acidophilus, lactobacillus bulgaricus, lactobacillus casei, lactobacillus fermentum, lacobacilus plantarum, lactobacilus rhamnosus, lactococcus lactis, saccharomyces boulardii, saccharomyces cervisiae a streptococcus thermophilus. 

 

1 lahev = měsíční dávka

Užívání: 

Nalačno polévková lžíce z lahvičky. Využívat celé množství lahvičky. Uchovávat při pokojové teplotě v temnu. Nedávat do lednice. Živé kultury následně hibernují. 

 

*bez lepku * bez laktózy * bez GMO *bez cukru *vegan