Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
Balíček - pohlazení těla

1 390,00 Kč
S DPH

Luxusní dárkový balíček s třemi kompozicemi olejů pro tělo. Jedná se o unikátní masážní směsi, které jsou nejlepším výběrem právě Vás zákazníků.

V dárkové krabičce naleznete 3 x 50 ml směsí z kvalitních lisovaných a esenciálních olejů, které slouží pro osvěžení těla a mysli.

Směsi vyrábíme ručně a čerstvé dle prastarých receptur pocházejících z orientu.

Obsah balení: 3x 50 ml

Počet
Skladem

V dárkovém balíčku naleznete tyto tři unikátní směsi pro povzbuzení těla a mysli. Tyto receptury prošli dlouhým procesem testování zákazníky. A vychází jako top produkt.

Hluboké uvolnění - tato směs slouží pro bolavé svaly, záda, krční páteř. Velmi rychle a snadno uvolňuje napětí a pomáhá k rychlé regeneraci. Její svěží vůně eukalyptu zároveň uvolňuje i mysl. Směs je skvělá také pro přidání do koupele při nachlazení.

Antistress - je lehká směs lisovaných olejů, která přináší rychlou úlevu od napětí a každodenního náporu. Je obohacena o vzácné orientální oleje, které rychle navozují relaxační stav. Tato směs se dá velmi dobře využít pro odpočinek vašim nohou, příjemnou masáží získáte lehké a pružné nožky. 

Romantica - směs pro příjemné chvíle u svíčky, ohně. Také pro partnerskou masáž. Tato masážní směs přináší rychlou relaxaci. Uvolňuje nejen tělo a mysl. Navozuje až smyslné zážitky.