Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
Balíček - Úspěch

1 590,00 Kč
S DPH

Dárkový balíček úspěch obsahuje 3 jedinečné vůně, které fungují v synergii. Záměrem těchto vůní je podpořit a probudit myšlení vítězů a těch úspěšných.

Každou z nich můžete využívat jako přírodní olejový parfém odděleně nebo experimentovat a míchat si vůně dle libosti dohromady. Přírodní olejové parfémy je třeba nanášet vícekrát za den. Doporučuje se 3 až 4 denně.

Obsah: 3 x 10 ml přírodního olejového parfému.

Balení: dárková krabička

Počet
Skladem

Balíček obsahuje tři vůně, které se navzájem podporují a doplňují. Každá nese rozdílný záměr a pracuje s jinou energií. 

Spirituální láska - tato vůně podporuje pochopení podstaty lásky. Láska není vlastněna, je to zdroj naší vzácné energie a pomáhá léčit a hojit rány, které získáváme na cestě životem. Ukazuje moudrost lásky, že přijmutí v lásce dělá z těžkých situací situaci, která léčí, či přináší různé zprávy. 

Úspěch - vůně doslova nabušená serotoninem. Úspěch je především o síle a energii. Tato vůně nám pomáhá dojít do cíle a nevzdat těsně před cílovou rovinkou, protože nám chybí síly. Posiluje, radí a dodává nový náboj. 

Spiritual money - peníze jsou někdy chápány jako zlo nebo jen zdroj živobytí. Peníze jsou však energií, která má proudit. Tato vůně je velmi ambiciózní a přináší zprávu o tom, jak s energií peněz naložit.