• -141,00 Kč

Olej na vlasy - Živé vlasy

680,00 Kč
539,00 Kč Sleva 141,00 Kč
S DPH

Jedinečná směs rostlinných olejů  pro pěstění a šlechtění vlasů. Kombinace prvolisových olejů sezam, rukola, jojoba dodává vlasům nejenom lesk, ale také blahodárné živiny, kdy se vlasy stávají hustšími, rostoucími, lesklými a vyživenými. Vlasy od pradávna patří mezi opěvované a obdivované prvky lidského pokolení. Zdraví vlasů poukazuje na kvalitu života. Jednotlivé zvolené oleje synergicky podporují novou energii a vítr ve vlasech. 

Obsah: 100ml

Obsažené oleje: Rukolový olej, Sezamový olej, Jojobový olej - prvolisová kvalita

Vyrobeno v ČR

Počet
Vyprodáno

Kompozice Živé vlasy patří mezi doslova energetizující bombu pro vlasy. Sezamový olej dodává vlasům potřebné vitamíny a stopové prvky. Podle studií efektivně zabraňuje šedivění vlasů. Rukolový oleje je orientálním přírodním prostředkem, který se používal pro pěstění vlasů. Rukolový olej podporuje vlasové kořínky, vyživuje nejen vlas, ale také pokožku. Napomáhá houstnutí a růstu vlasů. Jojobový olej přináší do vlasů potřebnou vláhu a lesk.

Použití: olejový zábal na vlasy v trvání 1 hodiny. Vlasy vetřete do suchých vlasu a promasírujete až na pokožku hlavy. Následně zabalíte vlasy do ručníku. Po cca 1 hodině omyjete vlasy běžným způsobem. 

Mohlo by vás také zajímat