Face Roller a Gua Sha - růženín

980,00 Kč
S DPH

Jedná se o stoletími vyzkoušenou masážní pomůcku ČTM. Jeho rychlé a jednoduché použití dělá z něj domácího mazlíčka. Másáž rollerem 2- 3 minuty denně přináší rychle viditelné výsledky. Používá se na obličej, dekolt, ale i paže. Málokdo ví, že drahá séra, oleje či krémy potřebují zapracování do pleti. Právě roller je skvělým pomocníkem a zvyšuje účinnost kosmetiky. 

Používání face rolleru je hluboce uvolňující a relaxační. Uvolňuje otoky, pomáhá rozproudit lymfatické dráhy obličeje.

Tipem pro ještě hlubší masáž je dát roller do lednice a použít studený váleček. Studeným lžičkám z dob našich babiček je odzvoněno, protože je na scéně nově objevený roller z polodrahokamů.

Doporučujeme užívat s oleji Jojoba, Geránium, Rukola.

Balení: krabička

Kámen: přírodní růženín

velikost: 15 cm

Počet
Poslední kus skladem

Masáž provádíte od středu obličeje směrem ven. Face roller můžete použít i několikrát denně, guasha masáž se nedoporučuje praktikovat více než dvakrát týdně.

U obou pomůcek  je důležitý podklad. Může to být jakýkoli krém nebo olej. Množství čím více tím lépe zde neplatí. Velké klouzání nepřináší očekávaný efekt. Velký váleček slouží pro větší partie obličeje. Malý pro oblast očí, víček, rtů či nosu. Pokud máte silné zánětlivé akné masáž rollerem či kamenem Qua Sha není vhodná. 

Tato tradiční masážní pomůcka byla vyráběna z drahých kamenů. Lidé věřili a věří, že kameny přináší další vibraci a ozdravují.

Růženín je kamenem lásky, harmonizace. Při jeho užívání vnášíte do svého života lásku a péči. Dopřejte si každý den velkou dávku potěšení. Vaším heslem se stává krásné spojení JSI MILOVANÁ.

Mohlo by vás také zajímat