Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
Balíček "Boží trojka"

1 590,00 Kč
S DPH

Každá žena by se měla hýčkat. Být k sobě laskavá a připadat si krásná. Balíček "Božská trojka" je ideálním propojením čistě ženské péče. Obsahuje tři ušlechtilé receptury, které ošetřují 3 oblasti. 

1) Elixír krásy pečuje o naši tvář. Omývá naše zrcadlo do duše. Pečuje a uhlazuje naše možná bouřlivé zážitky vepsané do tváře. 

2) Harém - pradávná receptura, která pečuje o tělo a ženská ňadra. Ňadra jsou studnicí života a skrývají informace o vztazích, ženství, přijetí. Péčí o tuto část dáme sobě laskavost a něhu. 

3)  Yoni - místo zrození, prožívání a harmonie. Také velká mapa našich vzpomínek a prožitků. Olej YONI přirozeně harmonizuje tuto oblast.

Složení balíčku:

1x olej Elixír krásy 30 ml

1x olej Harém - 50 ml

1x olej YONI - 50 ml 

Počet
Skladem

Elixír krásy:

Tento elixír plný vitamínů a bustrů prostě potěší???????????? Obsahuje luxusní prvolisový šípkový olej, který obsahuje vitamín C a vitamin A, vyhlazuje vrásky a pigmentové skvrny????????????, v séru doprovází fešák????‍????????????????‍????brutnákový olej, který přirozeně podporuje metabolismus pokožky. ????????????. Vše doplněno vitaminem E. 

Objem: 30  ml

Obsah: Šípkový olej, Brutnákový olej v terapeutické kvalitě, Vitamin E

Harém: 

Exkluzivní masážní směs HARÉM, vychází z prastaré receptury věhlasného orientálního lékaře Avicennyho. Je inspirací pro ženy, které touží modelovat své tělo a poprsí. Kombinací oleje pískavice, levandule, ambry dochází při pravidelném použití k viditelným efektům na těle. S touto směsí každá žena objeví své pravé ženství. 

Objem: 50 ml 

YONI:

Tato jemná kombinace lisovaných olejů za studena pečuje o Vaše intimní partie, zejména vyrovnává vnitřní rovnováhu YONI. Aplikuje se vnitřně pomocí YONI aplikátoru na noc. Vynechává se v době mentruace. Používá se do vymizení obtíží nebo jako prevence.

Složení:

Gerániový olej (Geranium sanguineum oil)

Sezamový olej (Sesamum indicum oil)

Teatree olej  (Melaleuca Alternifolia oil).