Kleopatra olejový parfém 3ml

135,00 Kč
S DPH

3 ml  parfémy jsou vhodné pro vyzkoušení a osahání našich vůní. Můžete toto balení využít jako příjemný dárek.

Vůně se záměrem, která říká: "Kráčej svým životem stejně jako král či královna s hrdostí a tou nejlepší strategií pro jednoduchý, bohatý a spokojený život." Tato vůně pochází z dílny RM, která hledá inspiraci ve staré orientální a egyptské kultuře. Tentokrát se předlohou stala sama faraonka Kleopatra. Použití jako parfém, meditaci a osobní rozvoj. Pouze pro vnější použití.

Množství: 3 ml

Balení: sklo

Země původu: Egypt

Z dílny: RM

Počet
Skladem

Tato vůně, která připomíná velikost a bojovnost faraónky Kleopatry je inspirována archeologickými nálezy. Legenda hovoří, že Kleopatra nechala potřít plachty svých lodí svým osobním parfémem, tak aby vůně připomínala Marku Antoniovi, že se blíží k jeho břehům. Kleopatra byla pověstná tím, že si tvořila osobní parfémy. Starověký Egypt používal vůně nejen pro krásu a šlechtění těla, ale také pro řadu rituálů a balzamování. 

Vůně Kleopatra v sobě nese záměr velikosti a přijmutí zodpovědnosti k životu s grácií a silou pravého stratéga. Její základ modrého lotusu v kombinaci myrhy, kardamomu připomínají pižmové vůně. Tento parfém je záhadný až mystický s dynamikou královny či krále. 

Pochází z dílny autorů RM, která hledá inspirace ve starodávném umění léčitelů, parfémářů starověkého Egypta a orientu. Netají se, že vůně jsou jejich vášní.