Tekuté probiotikum BIO-LIVE SLEEP

1 450,00 Kč
S DPH

BIO-LIVE je jedinečná směs živých aktivních prospěšných mikrobů, výtažků z ovoce, bylin a minerálů, fermetovaných po dobu 28 dní. BIO- LIVE je tekuté probiotikum na vodní bázi, což zaručuje, že není rozpoznáno jako jídlo a nespouští trávení při průchodu žaludkem. BIO-LIVE se vaří na úroveň kyselosti žaludku (3,2 pH), takže prospěšné bakterie dosáhnou střeva živé. 

BIO-LIVE obsahuje: 

* 15 kmenů přátelských bakterií

* V každé 15 ml dávce miliardy prospěšných mikrobů

* Unikátní receptura fermentovaná s více než 50 bylinkami, výtažky z ovoce a minerály

* Doplněk stravy a zásobárna minerální podpory

 Obsah: 475 ml

Dávka: 1 měsíc

Počet
Skladem

BIO-LIVE SLEEP

První tekutý doplněk s aktivními živými kulturami a vybranými bylinami podporující zdravý spánek prostřednictvím zdravého střeva. Obsahuje fermentovanou uklidňující směs bylin používaných po celá staletí pro podporu klidného spánku. 

Klíčové ingredience jsou heřmánek, ovesná sláma, kozlík lékařský

BIO- LIVE obsahuje 15 živých aktivních kultur

bacillus subtilis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium infantis, bifidobacterium longum, lactobacillus acidophilus, lactobacillus bulgaricus, lactobacillus casei, lactobacillus fermentum, lacobacilus plantarum, lactobacilus rhamnosus, lactococcus lactis, saccharomyces boulardii, saccharomyces cervisiae a streptococcus thermophilus. 

1 lahev = měsíční dávka

Užívání: 

Nalačno polévková lžíce z lahvičky. Využívat celé množství lahvičky. Uchovávat při pokojové teplotě v temnu. Nedávat do lednice. Živé kultury následně hibernují. 

*bez lepku * bez laktózy * bez GMO *bez cukru *vegan