Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
Svíčka - Úspěch

506,00 Kč
S DPH
  • První homeopatická svíčka, která je vyrobena ručně na bázi frekvenční medicíny. Tato svíčka je výjimečná nejen svým provedením, ale také autorskou vůní, která má v sobě zabudovaný záměr přinést majiteli úspěch, prosperitu, tvůrčí energii. Její vůně se pomalu rozplývá vzduchem a příjemně ladí celé prostředí. Naše čichové orgány reagují a přivádí tuto exotickou luxusní vůni do našeho mozkového limbického systému, kde probouzí libé pocity.

  • Svíčka je čistě přírodní. Neočekávejte prvoplánovou vůni, očekávejte, že se věci budou dít.

  • Doba hoření: 23 hodin

Počet
Skladem

První homeopatická svíčka na trhu, která je zaměřena na zvýšení energie a prohloubení osobního ‘úspěchu. Jemně karamelová vůně s nádechem vanilky, kardamomu ambry a květin je tvořena na základě dávných orientálních receptur. Je kompozičně postavena na základech molekulární aromaterapie a respektuje zásady homeopatie. Jemně a efektivně pracuje s centrem emocí. Je to váš první krok k sebepoznání a transformaci. Je to svíčka se záměrem, čistící schopností a tvořena srdcem. 

Tato svíčka v sobě nese mimořádný příběh. Pomáhá. Část z ceny je odváděna na podporu ženy, která se rozhodla po více než 16 letech zvednout z invalidního vozíku. Daří se jí na její cestě a nyní započala část aktivní rehabilitace. Děkujeme, že úspěch může podpořit úspěch i těch ostatních.

Mohlo by vás také zajímat