Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:




Fraktálová mandala - 25*25 Motýl

344,00 Kč
S DPH

Fraktálová mandala z dílny Moniky Urbanové je rezonanční obraz, který proniká do hlubin našeho nitra kdy vysílanými vlnami a vibracemi s námi komunikuje. Zprávy, které přináší jsou osobní, intimní a osvobozující. Pracuje na principu rezonance, kdy odpovídá na vlny toho, kdo ji vlastní. Doslova přináší vibrace do vnitřního prostoru každého z nás včetně vnějšího okolí. Příznivě ovlivňuje atmosféru. Slouží k meditaci a harmonizaci mysli, prostředí a těla. Mandala obsahuje unikátní NLP kódování, které pomáhá k uskutečnění záměru.

Počet
Poslední kus skladem

Motýl

Motýl je tvá transformace,která přináší různé barvy a pocity. Nastup na cestu transformace a poznání. Objevuj, poznávej. S radostí zůstávej v úžasu jaká zářívá bytost jsi. 

-Společně-Poznání-Transfomace-Děkuji

Opakujte toto spojení dle potřeby každý den, do splnění záměru. 

Fraktálová mandala z dílny Moniky Urbanové je rezonanční obraz, který proniká do hlubin našeho nitra kdy vysílanými vlnami a vibracemi s námi komunikuje. Zprávy, které přináší jsou osobní, intimní a osvobozující. Pracuje na principu rezonance, kdy odpovídá na vlny toho, kdo ji vlastní. Doslova přináší vibrace do vnitřního prostoru každého z nás včetně vnějšího okolí. Příznivě ovlivňuje atmosféru. Ve spojení s vůní přináší širší rozměr fraktálové mandaly. Slouží k meditaci a harmonizaci mysli, prostředí a těla. Mandala obsahuje unikátní NLP kódování, které pomáhá k uskutečnění záměru.

Fraktál je matematická množina stejných objektů, která tvoří nekonečnou opakující se řadu. Je to struktura postavena na rezonanci, proto tak silně pracuje s jedincem. Fraktály se vyskytují všude kolem nás (listy, skály, zelenina). Fraktálové obrazce jsou informační sítě, které propojují morfické pole. Díky tomu pak snáze uchovává stabilitu životní energie. Podobně, jako příroda tvoří fraktály, stejně tak jsou strukturovány naše orgány a tělo. Fraktálové vibrace moudře spojují energetické dráhy těla. Fraktál slouží, jako přijímač a vysílač. Je vzácnou studnicí informací pro odpovědi na otázky, stabilizaci a harmonizaci.

Autorem fraktálových obrazů a mandal je Monika Urbanová. Fraktálová kompozice je navržena tak, aby přinášela pozitivní vibrace a dodávala energii tam, kde je třeba a odebrala nepotřebné programy a procesy u jedince či v jeho prostředí.

Monika Urbanová tvoří vlastní kompozice esenciálních rezonančních olejů, píše knihy, vytvořila vlastní terapeutické karty Tajemství epigenu a systém NLP kódů. Přednáší, pořádá workshopy a vede pravidelně projekt webitace.  

Mohlo by vás také zajímat