Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
  • -21%

ISIS - olejový parfém 10ml

560,00 Kč
442,00 Kč Sleva 21%
S DPH
  • Kapka vůně ISIS probudí starověké egyptské božstvo k rozmluvě. Bohyně ISIS, jako symbol moudrosti, magie a života v těchto dnech velmi promlouvá. Probouzí naše dávné vědění a přináší nové informace, kam máme směřovat život. Záměrem této vůně je plnit přání vyslaná a získat ty správné informace pro osobní rozvoj.

  • Labdanum, lotus, med, vanilka přináší doslova božské pohlazení.
  • Božská novinka je tvořena stejným způsobem, jako vůně pro starověké egyptské božstvo. Egypťané byli pověstní tím, že pro každé božstvo tvořili vůně, které vytvářely lepší a hlubší spojení. Tato měkká sladká až lechtivá vůně nese v sobě záměr správného napojení a přijímání informací zvenčí ve správném pojetí. Pročišťuje myšlení a bystří vnitřní sluch. 
Počet
Skladem

Kapka vůně Isis probudí starověké egyptské božstvo k rozmluvě. Bohyně Isis, jako symbol moudrosti, magie a života v těchto dnech velmi promlouvá. Probouzí naše dávné vědění a přináší nové informace, kam máme směřovat život. Záměrem této vůně je plnit přání vyslaná a získat ty správné informace pro osobní rozvoj. Labdanum, lotus, med, vanilka přináší doslova božské pohlazení. 

Dílna autorů RM opět sáhla do dávné historie a doslova požádala božskou Isis, aby vedla ruku při tvorbě tohoto parfému. Zažijte s touto vůní božské napojení. 

Mohlo by vás také zajímat