Sůl do koupele - RADOST

390,00 Kč
S DPH

Sůl do koupele je vyrobena z čistě přírodních ingrediencí. Základem je minerální sůl z Mrtvého moře, která obsahuje mnoho blahodárných minerálů, je velmi dobře rozpustná. Tato sůl je obohacena přírodními oleji Neroli, Vanilkou a Myrhou. Tato kompozice uvolňuje a navozuje příjemné pocity a dobrou náladu.

Objem: 120 g

Obal: sklo + dřevěná aplikační kosmetická špachtlička

Země původu: Izrael (sůl) oleje: Egypt

Počet
Poslední kus skladem

Mořská sůl je známá svými vlastnostmi a blahodárností pro lidský organismus. Zejména na pokožku těla i hlavy. Také je známa jako "přírodní detoxikace" od stresu a tlaku všedních dnů. Sůl je možné používat několika způsoby:

  • Celotělová koupel - špachtličkou promíchejte oleje se solí a 2 špachtličky vložte do vodní lázně. Pobývejte cca 20 minut. Posléze nechte tělo oschnout. Oleje je se přirozeně vsáknou do vaší pokožky a vytvoří efekt sametové pleti. 
  • Relaxační koupel nohou - špachtličkou promíchejte oleje se solí a 1 špachtličku vložte do vodní lázně. Nohy ponechejte ve vodní lázni cca 15 -20 minut. Poté jemně osušte. Oleje již nyní příjemně ošetřují vaši pokožku. 
  • Jemný tělový peeling - promíchejte oleje se solí. Naneste sůl do dlaní a posléze jemnými krouživými pohyby ošetřete pokožku nohou či celého těla. Užívejte ve sprše či koupeli. 

Pozor: do nádoby používejte dřevěnou špachtličku, vybíráním obsahu rukou může dojít ke kontaminaci obsahu. 

Mohlo by vás také zajímat