Dárkový balíček ERANAYA

1 590,00 Kč
S DPH

Dárkový balíček plný autorských terapeutických směsí. Řada vysokovibračních olejů ERANAYA vznikla pro práci s tělem a osobním příběhem. Každý z olejů se aplikuje po dobu 21 dní dle pravidel. Tato řada je vytvořena kompozičně z lisovaných a esenciálních olejů. Každá z nich má jiný záměr, který pomáhá uživateli nalézt cestu. ERANAYA pracuje ve třech záměrových oblastech: Strach * Odpuštění * Láska.

Jeden ze známých léčitelů na tuto řadu řekl: "Ty jsou až z dávné Atlantidy, velká vzácnost." Zákazníci, kteří touží po hlubším prožitku tuto sadu uvítají. Každá směs se míchá ručně se záměrem a z čerstvých surovin. 

Obsah: 3x 50 ml olejů řady Eranaya

Počet
Skladem

Uvnitř této dárkové sady naleznete doslova poklad. Tyto vzácné receptury pomáhají jedinci pracovat ve třech oblastech emocí a pocitů - Strach * Odpuštění * Láska. Každá kompozice vychází ze spirituálních účinků olejů a také účinků, které podporují různé orgány, kam se tyto odlišné emoce ukládají nebo shromažďují. 

Eranaya fialová: tato směs se základním olejem z Černého kmínu je zaměřena na práci se strachem. Lehce zvědomuje naše strachy tak, že jsme schopni je se stejnou lehkostí opustit. Aplikuje se po dobu 21 dní na plosky nohou, před spaním. Někdy v průběhu spánku v podobě snu přijde uvědomění. 

Eranaya žlutá: tato směs se základním olejem z Majoránky je zaměřena na práci s odpuštěním. Odpuštění je však pouze jednou z částí, ta druhá je propuštění z naší mysli, buněk a těla. Právě tato směs jemnou masáží odvádí uložené traumatické emoce. Aplikuje se po dobu 21 dní na oblast beder, kyčlí, zátylku a paží. To jsou právě místa, která jsou silně zatížena. Přináší klid, mír, klidný spánek.

Eranaya zelená: tato směs se základním olejem z Bazalky posvátné je zaměřena na práci s láskou. Tou láskou, která nás živí a je základním hnacím motorem. Přináší napojení na zdroj lásky a otevírá srdce. Aplikuje se po dobu 21 dní na oblast hrudníku, lopatek. Pomáhá otevírat mysl a srdce. Zklidňuje naše myšlenky a bystří mozek. 

Tato řada se vyznačuje velmi silným záměrem a jemnými bylinnými vůněmi. 

Mohlo by vás také zajímat