Výhru Vám zašleme na Váš e-mail.

Zadejte Váš e-mail:
  • -18%

Terapeutické karty Tajemství epigenu 3. rozšírené vydání

560,00 Kč
459,00 Kč Sleva 18%
S DPH

Terapeutické sebekoučovací a výkladové karty pro osobní i profesionální využití. Sada obsahuje 66 unikátních autorských karet a výkladovou knihu.

54 karet obsahuje autorský fraktál, motivační část, terapeutickou část, otázku, úkol a relaxaci.

Stezku archetypu tvoří 12 unikátních karet, které obsahují autorský fraktál, popis archetypu, Strach a Slabost, Talent, Palivo a Směr.

V současné době prodáno více než 6 tis. kusů. 

Počet
Skladem

Karty jsou doprovozeny symboly autorských fraktálů. V knize naleznete návod jak karty používat a jsou tam dvě výkladové hry. 

Vnitřní síla

Tento soubor terapeutických karet je sestaven dle vyzkoušených postupů Epigen Terapie, která efektivně pomáhá k znovunalezení vnitřní síly, odblokování negativních emocí a nalezení rovnováhy.

Epigen terapie

Epigen Terapie představuje intenzivní proces, jehož součástí je spolupráce se sebou samým a aplikace praktických kroků do života. Tyto karty s přiloženou knihou vám ukáží, jak postupovat, abyste začali proces sebepoznání a získání síly. Pomohu vám překonat své strachy a opustit citové bloky.

Výkladová hra

Karty jsou určeny pro sebekoučování, mentoring, osobní terapii a také pro terapeuty. Tento autorský soubor originálních karet obsahuje výkladové terapeutické hry.

Reference

"Za svuj zivot jsem poznal mnoho sad ruznych karet, ale zadne z nich nemely tak silnou kombinaci vlastnosti a to pocinaje silou ucinku, intuitivnosti pouziti a bezpecnosti. Fraktaly karet Vas vezmou do hlubin reky Vasich emoci a nasledne je muzete zpracovat pomoci nekolika postupu z druhe strany dane karty. Za me je to velky pocin svetove urovne." Pavel Smékal

GGGGGGG

"Karty Tajemství epigenu využívám ke svému sebepoznávání a sebekaučování. Karty dokáží velice přesně odhalit v jakých emocích či životních oblastech se zrovna nedokáži pohnout. Dále karty používám ve své terapeutické činnosti, kdy karty pomáhají lidem nacházet odpovědi na jejich vnitřní otázky. Používám a vnímám je jako velmi efektivní nástroj osobního rozvoje." Jana Hanžlová