Oleje

   Pokud si dopřejete kvalitní olejovou péči činíte tím nejchytřejší investici do sebe sama a také pro své blízké.  Vše, co tvoříme srdcem. My, už jsme cestu našli. Pojďte s námi, rádi vás doprovodíme.

   Pro naše zákazníky vyhledáváme na světových farmách ty nejkvalitnější lisované rostlinné oleje a esenciální oleje. Z těchto surovin vznikají kvalitní výrobky, které slouží k povzbuzení mysli i těla. Soustředíme se na prvolisové rostlinné oleje, které aktivně a hloubkově přispívají i detoxikaci organismu.

   Z vybraných esencí vznikají originální olejové naturální parfémy tzv. "juice of flowers". Jsou výhradně míchány v orientu, dle nejstarších parfumérářkých postupů. Kompozice jsou ryze autorské. Vyznačují se intenzivní vůní a originální kompozicí.

   Olej je nejpřirozenější báze, kterou můžeme organismu poskytnout. Věděli jste, že olej je základní stavební jednotkou našich hormonů? A hormony jsou zase z největší části hybatelé hormonálně-imunitního prostředí v těle. Jestliže se vše nachází v rovnováze pozorujeme pevné zdraví, bystrou mysl a vyrovnané emoce.

Aktivní filtry